Přihlášení | Registrace

Dětský Taneční Klub 4.S.E.

O nás

Taneční studio ESSI zůstává průkopníkem dětské zumby v kraji Vysočina. Jako první v roce 2010 otevřelo kurzy Zumby pro děti ve věku 6 - 13 let a začalo vyučovat lekce dětské zumby i v mateřských školkách s dětmi ve věku 3 - 7 let.

Studio pro velký zájem a oblibu u dětí i rodičů v kurzech dětské Zumby v rámci Dětského tanečního klubu 4.S.E. pod vedením trenérek Ester Pohankové a Terezy Macháčkové pokračuje i v následujících letech.

Každoročně klub navštěvuje více jak 100 dětí, které jsou podle věku rozděleny do 5 tanečních skupin. V současné době je věkový rozptyl 3-18 let, většina dětí dochází 2x týdně. Kromě zumby si děti rozšiřují obzory i v dalších tanečních stylech jako je street dance, současný tanec, rock’n’roll a další.

Snahou Dětského tanečního klubu 4.S.E. je nenásilnou a zábavnou formou přiblížit svět tance a motivovat děti k tomu, aby se aktivně věnovaly sportu a pohybu. V rámci tréninků se klade důraz na správné držení těla, rytmiku, rozšiřování zásoby tanečních prvků, práci v kolektivu atd.

Kontakt

TANEČNÍ STUDIO ESSI
Kollárova 19 (areál Jitřenka - 1.np)
Jihlava - Bedřichov 586 01
604 999 979
pohankova.ester@gmail.com
terka.machacek@gmail.com